Орындық Vira B — ықшамды дизайн және қолайлылық үшін кафе, мейрамханалар мен террасалар
Vira B — бұл HoReCa форматындағы мекемелер үшін өте ыңғайлы, тіреуіштері бар әмбебап металл орындық. Оның берік құрылымы мен минималистік дизайны оны мейрамханалар, кафелер, террассалар, фуд-корттар және қоғамдық орындар үшін тамаша таңдау жасайды.
Материал:
— қаңқасы толығымен металдан жасалған
— тұрақты ұнтақты бояу
— көшеде және үй-жайдың ішінде пайдалану үшін жарамды
RAL бойынша кез келген түске бояуға болады — сіздің мекемеңіздің интерьеріне сәйкес
2 данадан жинақталады — сақтау және логистика үшін ыңғайлы
Көтерме жеңілдіктер бар — дизайнерлер, сатып алушылар және желілік жобалар үшін
Ретінде мінсіз:
— кафеге арналған металл орындық
— террасаға арналған сыртқы орындық
— мейрамханаларға арналған вандалға қарсы орындық
— фудкортқа немесе күту аймағына арналған орындық
Өндіріс — Қазақстан
ТМД бойынша жеткізу
Бізге жазыңыз — түсін таңдап, көтерме бағаны есептеп, модельдердің ағымдағы каталогын жібереміз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | орындық |
| шынтақшаның болуы | Жоқ |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жасалу материалы | |
| Орындық жақтауы | металл |
| Отырғыш | металл |
| Негіз материалы | Металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Орындықтың отырғышының биіктігі | 430 мм |
| Арқалығын есептегендегі орындықтың биіктігі | 760 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Биіктігі | 760 мм |
- Бағасы: 60 900 ₸
- Қаптау тәсілі: Картон




Жіберу 11 сәуір 2026