Vega үстелі ақ
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| үстелдің пішіні | Дөңгелек |
| Түсі | Ақ |
| Үстелдің жиынтығы | |
| жылжымалы жәшік | 1 д. (дана) |
| Үстелдің габаритті өлшемдері | |
| Үстелдің ұзындығы | 500 мм |
| Үстелдің ені | 500 мм |
| Үстелдің биіктігі | 1100 мм |
| Салмақ | 18 кг |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 4 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 63 000 ₸




