үстелдің үстіңгі тақтайының ұсынылатын өлшемі - д800, 800х800 мм
| биіктігі | 720 мм |
| негіздің өлшемі | 450 мм |
| баған өлшемі | 76 мм |
| бекіту | ернемек 250х250х3 мм |
| негіз материалы | тот баспайтын болат |
| баған материалы | тот баспайтын болат |
| салмақ | 11 келі |
| өндіріс | Қытай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 28 350 ₸



