Үстелдің үстіңгі тақтайының негізінде қалыңдығы 32 мм MDF/фанера тақтасы жатыр. Емен шпонымен жабылады. "Акуланың мұрны" жиегі - фигуралы. Ағаш тоналды және қорғаныш лак қабатымен жабылған. Кафеде, барда, мейрамханада пайдалануға жарамды.
4 данадан бастап сатылады.
Өлшемдері 600х600х32
Кез келген өлшемде және кез келген пішінде дайындау. Клиенттің таңдауы бойынша түсі мен құрылымы.
Қате есептеу үшін бізге қоңырау шалыңыз.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Үстел үсті |
| қызметі | Үстелге арналған |
| Пішін | Шаршы |
| Декор | Ағаш |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Қалыңдығы | 32 мм |
| Материал | ҰДФ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап102 879 ₸




