Үстел үсті төртбұрышты, өлшемі 600х600.
Тіректің негізі қалыңдығы 6 мм металдан жасалған.
Пластмассадан жасалған реттеу аяқтары бар.
Үстел үсті қалыңдығы 16 мм ДСП-дан жасалған, Жиегі ПВХ.
Модель бөлшектелген түрде жеткізіледі. Кофехана, бар, кафе және кеңсе жайластыру үшін қолайлы.
Стандартты сипаттамаларды өзгертуге болады - басқа хабарландыруларды қараңыз, біз жиһазды экономикадан эксклюзивтіге-дизайнға дейін жасаймыз.
Тіректің негізі қалыңдығы 6 мм металдан жасалған.
Пластмассадан жасалған реттеу аяқтары бар.
Үстел үсті қалыңдығы 16 мм ДСП-дан жасалған, Жиегі ПВХ.
Модель бөлшектелген түрде жеткізіледі. Кофехана, бар, кафе және кеңсе жайластыру үшін қолайлы.
Стандартты сипаттамаларды өзгертуге болады - басқа хабарландыруларды қараңыз, біз жиһазды экономикадан эксклюзивтіге-дизайнға дейін жасаймыз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Пішін | Шаршы |
| Үстел үсті материалы | АЖТ |
| Негіз материалы | Металл |
| Тіректер саны | 1 (дана) |
| Үстелдің биіктігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің ұзындығы | 600 мм |
| Үстелдің ені | 600 мм |
| Үстелдің биіктігі | 740 мм |
| Салмақ | 11 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап39 134 ₸







