Tolx стиліндегі орындық әлемдік бренд бұйымының пішіні мен сұлбасын толығымен қайталайды. Бұл заманауи кеңсе, кафе, ас үй, бар және алдыңғы қатарлы лифт интерьеріне сәйкес келетін өнеркәсіптік классика.
| Стиль |
шатыр |
| Түрі |
ағаш металл арқасымен |
| Жеткізу нысаны | бөлшектелген түрде |
| Құрастыру қажет | Иә |
| Түсі |
сары |
| Аяқтардың түсі | сары жылтыр |
| Қаптаманың түсі | сары жылтыр+қара ағаш |
| Орынның түсі | сары жылтыр+қара ағаш |
Техникалық
| Өлшемдері Ш*Ш*Г | 97*43*43 қараңыз |
| Бұйымның биіктігі (габарит) | 97 см |
| Бұйымның ені (габарит) | 43 қараңыз |
| Бұйымның тереңдігі (габарит) | 43 қараңыз |
| Бұйымның таза салмағы | 6 келі |
| Рұқсат етілген жүктеме дейін | 130 келі |
Орындықтың сипаттамасы
| Орындықтың биіктігі | 97 см |
| Орындықтың тереңдігі | 43 қараңыз |
| Орынның биіктігі | 75,5 см |
| Орынның ені | 31 қараңыз |
| Орынның тереңдігі | 30.5 см |
| Арқаның отырғыштан биіктігі | 22,5 см |
| Орындықтың жұмсақтығы | қатты |
| Орындық қаптамасының материалы | ағаш |
| Аяқтардың материалы |
металл |
| Қаңқа материалы |
металл |
| Биіктікті реттеу | Реттелмейді |
| Шынтақшалардың болуы | шынтақшалары жоқ |
| Арқасының болуы | арқасымен |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 84 756 ₸







