Күңгірт күмістен жасалған Tolx бар табуреткасы лифт стиліндегі үй интерьеріне жарайды және кафе немесе мейрамхана атмосферасына біркелкі сәйкес келеді. Орындықтың арқалығының жоқтығы табиғи текстурасы бар кең, ыңғайлы қара ағаш орындықпен өтеледі. Күміс күңгірт түске боялған дивергентті металл аяқтар жақтаумен біріктіріліп, тұрақты негіз жасайды. "Толкс" табуреткасының биіктігі - 75 сантиметр, соның арқасында ол стандартты штангалық есептегішке жарайды.
| Стиль |
шатыр |
| Түрі |
шынтақшалары жоқ арқасы жоқ ағаш металл |
| Жеткізу нысаны | жинақталған түрде |
| Құрастыру қажет | Жоқ |
| Түсі |
сұр |
| Аяқтардың түсі | күңгірт күміс |
| Қаптаманың түсі | күміс/күңгірт |
| Орынның түсі | күміс/күңгірт |
Техникалық
| Өлшемдері Ш*Ш*Г | 77,5*43*43 қараңыз |
| Бұйымның биіктігі (габарит) | 77,5 см |
| Бұйымның ені (габарит) | 43 қараңыз |
| Бұйымның тереңдігі (габарит) | 43 қараңыз |
| Бұйымның таза салмағы | 5 келі |
| Рұқсат етілген жүктеме дейін | 100 келі |
Орындықтың сипаттамасы
| Орындықтың биіктігі | 77,5 см |
| Орындықтың тереңдігі | 43 қараңыз |
| Орынның биіктігі | 75 см |
| Орынның ені | 31 қараңыз |
| Орынның тереңдігі | 30.5 см |
| Орындықтың жұмсақтығы | қатты |
| Аяқтардың материалы |
металл |
| Қаңқа материалы |
болат |
| Биіктікті реттеу | Реттелмейді |
| Шынтақшалардың болуы | шынтақшалары жоқ |
| Арқасының болуы | арқасымен |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 77 448 ₸







