Tolx бар табуреткасы – сапа мен практикалықтың көрінісі. Төрт тірекке орнатылған ыңғайлы металл орындық жылтыр сары түске боялған. Ол сәнді мекеменің немесе үй асханасының интерьеріне сәнді қосымша бола алады.
| Стиль |
шатыр |
| Түрі |
шынтақшалары жоқ арқасы жоқ металл |
| Жеткізу нысаны | жинақталған түрде |
| Құрастыру қажет | Жоқ |
| Түсі |
сары |
| Аяқтардың түсі | сары жылтыр |
| Қаптаманың түсі | сары жылтыр |
| Орынның түсі | сары жылтыр |
Техникалық
| Өлшемдері Ш*Ш*Г | 77*43*43 қараңыз |
| Бұйымның биіктігі (габарит) | 77 см |
| Бұйымның ені (габарит) | 43 қараңыз |
| Бұйымның тереңдігі (габарит) | 43 қараңыз |
| Бұйымның таза салмағы | 4.6 кг |
| Рұқсат етілген жүктеме дейін | 130 келі |
Орындықтың сипаттамасы
| Орындықтың биіктігі | 77 см |
| Орындықтың тереңдігі | 43 қараңыз |
| Орынның биіктігі | 77 см |
| Орынның ені | 43 қараңыз |
| Орынның тереңдігі | 43 қараңыз |
| Орындықтың жұмсақтығы | қатты |
| Орындық қаптамасының материалы | металл |
| Аяқтардың материалы |
металл |
| Қаңқа материалы |
болат |
| Биіктікті реттеу | Реттелмейді |
| Шынтақшалардың болуы | шынтақшалары жоқ |
| Арқасының болуы | арқасы жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 73 720 ₸









