TOLX SOFT стиліндегі бар табуреткасы әлемдік бренд өнімінің пішіні мен сұлбасын толығымен қайталайды. Бұл заманауи кеңсе, кафе, ас үй, бар және алдыңғы қатарлы лифт интерьеріне сәйкес келетін өнеркәсіптік классика.
| Стиль |
шатыр |
| Түрі |
металл арқасымен |
| Жеткізу нысаны | бөлшектелген түрде |
| Құрастыру қажет | Иә |
| Түсі |
сұр |
| Аяқтардың түсі | күміс |
| Қаптаманың түсі | күміс |
| Орынның түсі | күміс |
Техникалық
| Өлшемдері Ш*Ш*Г | 91,5*43*41 қараңыз |
| Бұйымның биіктігі (габарит) | 91.5 см |
| Бұйымның ені (габарит) | 43 қараңыз |
| Бұйымның тереңдігі (габарит) | 41 қараңыз |
| Бұйымның таза салмағы | 5.5 кг |
| Рұқсат етілген жүктеме дейін | 100 келі |
Орындықтың сипаттамасы
| Орындықтың биіктігі | 91,5 см |
| Орындықтың тереңдігі | 41 қараңыз |
| Орынның биіктігі | 76,5 см |
| Орынның ені | 43 қараңыз |
| Орынның тереңдігі | 43 қараңыз |
| Арқаның отырғыштан биіктігі | 15 см |
| Орындықтың жұмсақтығы | жұмсақ |
| Аяқтардың материалы |
металл |
| Қаңқа материалы |
болат |
| Биіктікті реттеу | Реттелмейді |
| Шынтақшалардың болуы | шынтақшалары жоқ |
| Арқасының болуы | арқасымен |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 77 448 ₸




