Victoria Ghost дизайнерлік креслосы поликарбонаттан жасалған. Экологиялық таза және берік материал жақсы беріктікке, ыстыққа төзімділікке және жеңіл салмаққа ие. Victoria Ghost креслосы өзінің қасиеттері мен сұлулығын сақтай отырып, он жылдан астам өмір сүреді. Биік арқалық, кең орындық және қол тіректері ыңғайлы орналасуды қамтамасыз етеді. Түстің болмауы түріндегі заманауи дизайнерлік шешім кеңістікті шамадан тыс жүктемей, орындықты кез келген интерьерге орналастыруға мүмкіндік береді. Сыртқы түрі нәзік болғанымен, Victoria креслосы 150 кг салмақты көтере алады.
| Түрі |
арқасымен шынтақшалары бар |
| Жеткізу нысаны | жинақталған түрде |
| Құрастыру қажет | Жоқ |
| Түсі |
мөлдір |
| Аяқтардың түсі | мөлдір |
| Орынның түсі | мөлдір |
Техникалық
| Өлшемдері Ш*Ш*Г | 92.5*56.5*53.5 қараңыз |
| Бүктелген түрдегі габариттері В*Ш*Г | 92.5*56.5*53.5 қараңыз |
| Бұйымның биіктігі (габарит) | 92,5 см |
| Бұйымның ені (габарит) | 56,5 см |
| Бұйымның тереңдігі (габарит) | 53,5 см |
| Бұйымның таза салмағы | 4.7 кг |
| Рұқсат етілген жүктеме дейін | 150 келі |
Орындықтың сипаттамасы
| Орынның биіктігі | 47 қараңыз |
| Орынның ені | 49 см |
| Орынның тереңдігі | 45 см |
| Арқаның отырғыштан биіктігі | 45,5 см |
| Орындықтың жұмсақтығы | қатты |
| Арқаның жұмсақтығы | қатты |
| Орындық қаптамасының материалы | пластик |
| Аяқтардың материалы |
пластик |
| Қаңқа материалы |
пластик |
| Биіктікті реттеу | Реттелмейді |
| Шынтақшалардың болуы | шынтақшалары бар |
| Арқасының болуы | арқасымен |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 87 412 ₸




