Металл стильді аяқтары бар дизайнерлік орындық. Орындық зақымдануға төзімді эко былғарыдан жасалған. Орындық айналмалы механизммен жабдықталған, бұл оны функционалды етеді. Орындықтың қаңқасы ұқыпты арқалыққа бірқалыпты ағады - жоғары сапалы пластиктен жасалған. Бұл орындық жиһаз арасында бұрыннан танымал модель ретінде танылған - ол әлемнің көптеген елдерінде дизайнымен, құрылымдық сенімділігімен және жоғары сапалы материалдарымен бағаланды.
| Түрі |
шынтақшалары жоқ айналмалы IKEA-дағы сияқты арқасымен |
| Жеткізу нысаны | бөлшектелген түрде |
| Құрастыру қажет | Иә |
| Түсі |
ақ |
| Аяқтардың түсі | Ақ |
| Қаптаманың түсі | ақ |
| Орынның түсі | Ақ |
Техникалық
| Өлшемдері Ш*Ш*Г | 80*48*43 қараңыз |
| Бұйымның биіктігі (габарит) | 80 см |
| Бұйымның ені (габарит) | 48 см |
| Бұйымның тереңдігі (габарит) | 43 қараңыз |
| Бұйымның таза салмағы | 6.4 кг |
| Рұқсат етілген жүктеме дейін | 150 келі |
Орындықтың сипаттамасы
| Орындықтың биіктігі | 80 см |
| Орындықтың тереңдігі | 43 қараңыз |
| Орынның биіктігі | 41 қараңыз |
| Орынның ені | 48 см |
| Орынның тереңдігі | 42 см |
| Арқаның отырғыштан биіктігі | 40 см |
| Орындықтың жұмсақтығы | қатты |
| Арқаның жұмсақтығы | қатты |
| Орындық қаптамасының материалы | пластик, эко былғары |
| Аяқтардың материалы |
металл |
| Қаңқа материалы |
металл |
| Биіктікті реттеу | Реттелмейді |
| Шынтақшалардың болуы | шынтақшалары жоқ |
| Арқасының болуы | арқасымен |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IKEA |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 90 562 ₸





