Заманауи дизайндағы берік пластиктен жасалған орындық. Қонақ бөлменің немесе асүйдің асханасында да, кафеде де қолайлы. Орындықтың арқалығын жасауда тозуға төзімді, ыстыққа төзімді пластик пайдаланылды. Аяқтары табиғи және берік материал - тұтас ағаштан жасалған. Жұмсақ орындық эко былғарыдан жасалған. Жеңілдігіне қарамастан, орындық 150 кг-ға дейінгі максималды жүктемені көтере алады.
| Түрі |
шынтақшалары жоқ арқасымен |
| Құрастыру қажет | Иә |
| Түсі |
ақ |
| Қаңқаның түсі | ақ |
| Аяқтардың түсі | ашық түсті ағаш |
| Орынның түсі | ақ |
Техникалық
| Өлшемдері Ш*Ш*Г | 80*50*45 қараңыз |
| Бұйымның биіктігі (габарит) | 80 см |
| Бұйымның ені (габарит) | 50 см |
| Бұйымның тереңдігі (габарит) | 45 см |
| Бұйымның таза салмағы | 5.2 кг |
| Рұқсат етілген жүктеме дейін | 150 келі |
Орындықтың сипаттамасы
| Орынның биіктігі | 47 қараңыз |
| Орынның ені | 45 см |
| Орынның тереңдігі | 45 см |
| Арқаның отырғыштан биіктігі | 36 см |
| Орындықтың жұмсақтығы | жұмсақ |
| Арқаның жұмсақтығы | қатты |
| Орындық қаптамасының материалы | экобылғары |
| Аяқтардың материалы |
ағаш массиві |
| Қаңқа материалы |
пластик |
| Биіктікті реттеу | Реттелмейді |
| Шынтақшалардың болуы | шынтақшалары жоқ |
| Арқасының болуы | арқасымен |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Ақ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 71 888 ₸








