Campo пластикалық креслосы - заманауи дизайнының арқасында кез келген интерьерге сай келетін әмбебап жиһаз. Ол саяжайға да, саяжайға да жарамды, сонымен қатар кафеде, мейрамханада немесе бистрода орынды болады. Орындықтың қаңқасы ылғалға және температураның шектен тыс әсеріне төзімді берік пластиктен жасалған. Максималды жүктеме – 150 кг дейін.
Орындықтар тоқтатылады, бұл оларды сақтау мен тасымалдауды өте жеңілдетеді.
| Мақсаты |
беру үшін үй үшін ас үйге арналған |
| Санат | |
| Түрі |
арқасымен шынтақшалары бар |
| Құрастыру қажет | Жоқ |
| Түсі |
сарғыш |
| Қаңқаның түсі | сарғыш |
| Аяқтардың түсі | сарғыш |
| Орынның түсі | сарғыш |
Техникалық
| Өлшемдері Ш*Ш*Г | 77*54*51 қараңыз |
| Бұйымның биіктігі (габарит) | 77 см |
| Бұйымның ені (габарит) | 54 см |
| Бұйымның тереңдігі (габарит) | 51 см |
| Бұйымның таза салмағы | 5.6 кг |
| Рұқсат етілген жүктеме дейін | 150 келі |
Орындықтың сипаттамасы
| Орынның биіктігі | 45 см |
| Орынның ені | 43,5 см |
| Орынның тереңдігі | 43.5 қараңыз |
| Арқаның отырғыштан биіктігі | 34 см |
| Орындықтың жұмсақтығы | қатты |
| Арқаның жұмсақтығы | қатты |
| Орындық қаптамасының материалы | пластик |
| Аяқтардың материалы |
пластик |
| Қаңқа материалы |
пластик |
| Биіктікті реттеу | Реттелмейді |
| Шынтақшалардың болуы | шынтақшалары бар |
| Арқасының болуы | арқасымен |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 83 916 ₸







