Ас үйдің немесе кафенің интерьеріне тамаша қосымша болатын заманауи ас үй орындығы. Дайындау үшін пайдаланылған PP-пластик - берік, тозуға төзімді және ыстыққа төзімді материал. Арқаның дөңгеленген пішіні уақытыңызды жайлы өткізуге мүмкіндік береді. Эко былғарыдан жасалған қаптамадағы жұмсақ орындық. Орындықтың максималды жүктемесі 120 кг-ға дейін.
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Мақсаты |
беру үшін үй үшін ас үйге арналған |
| Санат | |
| Түрі |
шынтақшалары жоқ арқасымен |
| Жеткізу нысаны | жинақталған түрде |
| Құрастыру қажет | Жоқ |
| Түсі |
сұр |
| Қаңқаның түсі | сұр |
| Аяқтардың түсі | сұр |
| Қаптаманың түсі | сұр |
| Орынның түсі | сұр |
Техникалық
| Өлшемдері Ш*Ш*Г | 74*55,5*50 қараңыз |
| Бұйымның биіктігі (габарит) | 74 см |
| Бұйымның ені (габарит) | 55,5 см |
| Бұйымның тереңдігі (габарит) | 50 см |
| Бұйымның таза салмағы | 4.7 кг |
| Рұқсат етілген жүктеме дейін | 120 келі |
Орындықтың сипаттамасы
| Орындықтың биіктігі | қараңыз |
| Орындықтың тереңдігі | қараңыз |
| Орынның биіктігі | 46,5 см |
| Орынның ені | 47 қараңыз |
| Орынның тереңдігі | 42 см |
| Арқаның отырғыштан биіктігі | 31 қараңыз |
| Орындықтың жұмсақтығы | жұмсақ |
| Арқаның жұмсақтығы | қатты |
| Орындық қаптамасының материалы | экобылғары |
| Аяқтардың материалы |
пластик |
| Қаңқа материалы |
пластик |
| Биіктікті реттеу | Реттелмейді |
| Шынтақшалардың болуы | шынтақшалары жоқ |
| Арқасының болуы | арқасымен |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 80 699 ₸





