Тұрақты металл аяқтары мен эргономикалық пішінді арқалығы асхана үстелінде ыңғайлы отыруға мүмкіндік береді. Қаптамасы берік экобылғардан жасалған, қарапайым және ұстағанда жағымды.
Назар аударыңыз, бұл орындықты тоқтатуға болады, бұл сақтау кезінде орынды үнемдеуге көмектеседі.
| Санат | |
| Түрі |
арқасымен әдеттегі |
| Жеткізу нысаны | жинақталған түрде |
| Құрастыру қажет | Жоқ |
| Түсі |
ақ |
| Аяқтардың түсі | ақ |
| Қаптаманың түсі | ақ |
| Орынның түсі | ақ |
Техникалық
| Өлшемдері Ш*Ш*Г | 87*45,5*50 қараңыз |
| Бұйымның биіктігі (габарит) | 87 см |
| Бұйымның ені (габарит) | 45,5 см |
| Бұйымның тереңдігі (габарит) | 50 см |
| Бұйымның таза салмағы | 4 келі |
| Рұқсат етілген жүктеме дейін | 120 келі |
Орындықтың сипаттамасы
| Орындықтың биіктігі | 87 см |
| Орындықтың тереңдігі | 50 см |
| Орынның биіктігі | 45,5 см |
| Орындыққа дейінгі биіктік минималды | 45 см |
| Орындыққа дейінгі биіктік максималды | 45 см |
| Орынның ені | 39 см |
| Орынның тереңдігі | 39 см |
| Арқаның отырғыштан биіктігі | 47 қараңыз |
| Орындықтың жұмсақтығы | қатты |
| Арқаның жұмсақтығы | қатты |
| Орындық қаптамасының материалы | экобылғары |
| Аяқтардың материалы |
металл |
| Қаңқа материалы |
металл |
| Биіктікті реттеу | Реттелмейді |
| Шынтақшалардың болуы | шынтақшалары жоқ |
| Арқасының болуы | арқасымен |
| Тұтқаның болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 62 706 ₸







