Бистро бақша жиһазының ықшам жинағы. Жиналмалы орындықтар мен үстел көп сақтау орнын алмайды, ал ықшам өлшемдері мен жеңіл салмағы оларды пикникке немесе саяжайға апаруға мүмкіндік береді. Жинақ металдан жасалған, ал беті ылғалға төзімділік пен оңай күтімді қамтамасыз ететін бояу қабатымен қапталған. Тіректері бар иілген аяқтар жиһазды кез келген бетке тұрақты орнатуға мүмкіндік береді. Жинақтың қарапайым дизайны кез келген жазғы коттеджді, подъезді немесе фуд-кортты толықтырады. Орындықтар 120 кг-ға дейінгі жүкті көтере алады.
| Өлшемдері Ш*Ш*Г | 71*59,5*59,5 қараңыз |
| Бүктелген түрдегі габариттері В*Ш*Г | 71*59,5*59,5 қараңыз |
| Бұйымның биіктігі (габарит) | 71 қараңыз |
| Бұйымның ені (габарит) | 59,5 см |
| Бұйымның тереңдігі (габарит) | 59,5 см |
| Бұйымның таза салмағы | 13.3 кг |
| Рұқсат етілген жүктеме дейін | 60 келі |
Орындықтың сипаттамасы
| Орынның ені | 42 см |
| Орынның тереңдігі | 46 см |
| Орындықтың жұмсақтығы | қатты |
| Орындық қаптамасының материалы | металл |
| Аяқтардың материалы |
металл |
| Қаңқа материалы |
металл |
Кестенің сипаттамалары
| Кесте түрі | Түскі ас |
| Үстелдің максималды биіктігі | 71 қараңыз |
| Үстелдің бүктелген пішіндегі ені | 59,5 см |
| Үстел үсті материалы |
металл |
| Үстелдің үстін жабу | бояу |
| Үстелдің үстіңгі қабатының қалыңдығы | 0,07 см |
| Үстел аяқтарының материалы | металл |
| Үстелдің пішіні | дөңгелек |
| Тұлғалар саны
тамақтану топтары үшін |
2 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 99 301 ₸






