Үстелдің негізінде қалыңдығы 32 мм МДФ плитасы жатыр. Емен шпонымен жабылады. Жиектерді таңдауға болады: түзу немесе бұйра. Ағаш дақпен боялады және қорғаныш лак қабатымен жабылады. Кафеде, барда, мейрамханада және асүйде пайдалануға жарамды.
4 данадан бастап сатылады.
Қате есептеу үшін бізге қоңырау шалыңыз.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Үстел үсті |
| қызметі | Үстелге арналған |
| Пішін | Шаршы |
| Декор | Ағаш |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Қалыңдығы | 32 мм |
| Материал | ҰДФ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап56 364 ₸






