Лофт стиліндегі кеңсе шкафы - бұл функционалды сақтау жиһазы ғана емес, сонымен қатар кеңсеге лифт дизайнына тән ерекше және жеке сипат бере алатын сәнді декор элементі.
Қолжетімді өлшемдер:
- 400х430х781 - 37 200 т
- 800х430х781 - 53 500 т
- 400х430х1517 - 65 900 т
- 800х430х1517 - 75 650 т
- 400х430х2253 - 83 750 т
- 800х430х2253 - 104 800 т
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | құжаттарға арналған сөре |
| Құлыптың болуы | Жоқ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың ені | 40 см |
| Шкафтың тереңдігі | 43 см |
| Шкафтың биіктігі | 78 см |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | ламинатталған АЖТ |
| Қасбеттер | ламинатталған АЖТ |
| Аяқтар | металл |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап54 629 ₸









Жіберу 14 сәуір 2026