Ені (мм):1 360
Тереңдігі (мм):1 606
Биіктігі (мм):750
Үстел үсті материалы:ДСП
Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы (мм):25
Тіректердің түсі:қара
Тіректердің материалы:Металл
Тіректердің қалыңдығы (мм):20
Кепілдік мерзімі (ай):60
Өндіруші ел:Беларусь
Тауар түрі:Бенч-жүйе
Қолжетімді өлшемдер:
- 1360х1606х750 - 168 350 т
- 1560х1606х750 - 174 650 т
- 1760х1606х750 - 181 900 т
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Жинаулы күйдегі үстелдің өлшемі | |
| Үстелдің биіктігі | 75 мм |
| Үстелдің ені | 136 мм |
| Үстелдің жасалу материалы | |
| Үстел үсті | ламинатталған АЖТ (ЛАЖТ) |
| Тіректер | металл |
| Қасбеттер | ламинатталған АЖТ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ДСП қалыңдығы | 25 мм |
| Үстелдің ұзындығы | 160 қараңыз |
| Жиһаз түрі | стол |
| Бұрыштық үстелдің жағы | взаимозаменяемый |
| Кесте түрі | модульдік |
| Кесте нысаны | Тік бұрышты |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап247 227 ₸





Жіберу 18 сәуір 2026