Бірегей және шабыттандыратын жұмыс кеңістігін жасай отырып, заманауи эстетика өнеркәсіптік мұраға сәйкес келетін кеңсеге қош келдіңіз. Біздің лифт стиліндегі кеңсе - сәулет пен дизайнда бейнеленген батылдық пен шығармашылықтың мерекесі.
Сипаттамалары
Негізгі материал: ЛДСП Е1 сыныбы
Үстел үстілерінің қалыңдығы: 25 мм.
Үстел үстілерінің шеттерін қорғау: ПВХ жиегі 2 мм.
Сөрелер мен шкафтар: ДСП 18 мм.
Шкафтар мен сөрелердің ұштарын қорғау: ПВХ жиегі 0,45 мм.
Металл қаңқа: 20х20 мм, шаршы қимасы.
Беткі фурнитура: металл, түсі – қара
Тіректерді реттеу: пластикалық негізі бар металл реттелетін тіректер, реттеу диапазоны 15 мм–ге дейін.
Күштік қосылыстар: бұрандалар, эксцентрлік тартқыштар
Бағыттауыштар: шарлы (телескопиялық)
Қаптама: көп қабатты гофрокартон, пенопласт, ауа-көпіршікті үлдірКепілдік: 60 ай
Қолжетімді өлшемдер:
- 1360х800х750 - 85 500 т
- 1560х800х750 - 89 250 т
- 1760х800х750 - 92 850 т
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Өндіруші | Наследие |
| Жинаулы күйдегі үстелдің өлшемі | |
| Үстелдің биіктігі | 75 мм |
| Үстелдің ені | 80 мм |
| Үстелдің жасалу материалы | |
| Үстел үсті | ламинатталған АЖТ (ЛАЖТ) |
| Тіректер | металл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ДСП қалыңдығы | 25 мм |
| Үстелдің ұзындығы | 136 қараңыз |
| Жиһаз түрі | стол |
| Бұрыштық үстелдің жағы | взаимозаменяемый |
| Кесте түрі | тұтас үстел үстімен |
| Кесте нысаны | Тік бұрышты |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап125 559 ₸





Жіберу 18 сәуір 2026