Ені (мм):461
Тереңдігі (мм):800
Биіктігі (мм):750
Тіректердің түсі:қара
Тіректердің материалы:Металл
Тіректердің қалыңдығы (мм):20
Қасбет материалы:ДСП
Кепілдік мерзімі (ай):60
Өндіруші ел:Беларусь
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| тумба түрі | стационарлық |
| Тартпалардың саны | 3 д. (дана) |
| жылжымалы жәшіктің түрі | стандартты |
| Құлып түрі | кілтті (механикалық) |
| Тартпа бағыттағыштарының түрі | Телескопиялық (шарикті) |
| Габаритті өлшемдер | |
| тумбаның ені | 46 мм |
| тумбаның тереңдігі | 80 мм |
| тумбаның биіктігі | 75 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 18 мм |
| Жасалу материалы | |
| тумбаның корпусы | ламинатталған АЖТ |
| тумбаның қасбеттері | ламинатталған АЖТ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 153 534 ₸





Жіберу 18 сәуір 2026