Біздің металл аяқтары бар ДСП конференц-үстеліміз кеңсеңізде стильді және функционалды конференц-кеңістік құру үшін тамаша шешім болып табылады. Бұл кесте заманауи дизайнды, беріктік пен практикалықты біріктіреді, бұл оны маңызды іскерлік кездесулер мен конференцияларды өткізу үшін тамаша таңдау жасайды.
Тіректердің қалыңдығы: 108 мм.
Үстел үсті түсі: таңдау бойынша.
Тіректердің түсі: ақ, металлик, қара.
Сымдарға арналған люкпен бірге жеткізіледі.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Түсі | Ақ |
| Биіктікті реттеу | Жоқ |
| Жинаулы күйдегі үстелдің өлшемі | |
| Үстелдің биіктігі | 75 мм |
| Үстелдің ені | 120 мм |
| Үстелдің жасалу материалы | |
| Үстел үсті | ламинатталған АЖТ (ЛАЖТ) |
| Тіректер | металл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ерекшеліктері | Наличие технологического отверстия в столешнице |
| ДСП қалыңдығы | 22 мм |
| Үстелдің ұзындығы | 240 қараңыз |
| Жиһаз түрі | стол |
| Бұрыштық үстелдің жағы | взаимозаменяемый |
| Кесте түрі | тұтас үстел үстімен |
| Кесте нысаны | Тік бұрышты |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап319 626 ₸







Жіберу 18 сәуір 2026