Біздің қалқалар мен экрандар кеңсе интерьеріне үйлесімді түрде үйлесетін заманауи және минималистік дизайнға ие. Шеткі беттердің сенімді қорғанысы – ПВХ жиегі 2 мм. Үстелдің үстіңгі жағына бекітуге арналған берік металл кронштейндер.
Қолжетімді өлшемдер:
- 600х450х18 - 15 500 т
- 1200х450х18 - 21 950 т
- 1400х450х18 - 25 150 т
- 1600х450х18 - 28 700 т
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| арақабырғаның түрі | стационарлық |
| арақабырғаны бекіту түрі | үстелге |
| арақабырғаны дайындау материалы | ламинатталған АЖТ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Арақабырғаның ұзындығы | 600 мм |
| Арақабырғаның биіктігі | 450 мм |
| Арақабырғаның қалыңдығы | 18 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 22 762 ₸










Жіберу 18 сәуір 2026