Бұл шкаф интерьерге кәсіби және ұқыпты көрініс бере отырып, кеңсе ортасында қауіпсіз және ыңғайлы сақтауды қамтамасыз етеді.
Қолжетімді конфигурациялар:
- шағын шкаф 1 есік (1 стек мал) - 45 550 т
- орташа шкаф 1 есік (1 стек шағын) - 49 650 т
- орташа шкаф 1 есік (1 стек ср) - 51 700 т
- шкаф биік 2 есікті (1 стек мал + 1 лдсп мал) - 68 450 т
- шкаф биік 2 есікті (1 стек мал + 1 лдсп ср) - 70 050 т
- шкаф биік 2 есікті (1 стек ср + 1 лдсп мал) - 71 400 т
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | құжаттарға арналған шкаф |
| Қасбеттің түрі | айқарма |
| Қасбеттің пішіні | тікелей |
| Ішкі сөрелер саны | 5 д. (дана) |
| Құлыптың болуы | Жоқ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың ені | 40 см |
| Шкафтың тереңдігі | 36 см |
| Шкафтың биіктігі | 82 см |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | ламинатталған АЖТ |
| Қасбеттер | боялған әйнек, күңгірт шыны, ламинатталған АЖТ |
| Аяқтар | пластик |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап66 891 ₸











Жіберу 18 сәуір 2026