Бұл шкаф интерьерге кәсіби және ұқыпты көрініс бере отырып, кеңсе ортасында қауіпсіз және ыңғайлы сақтауды қамтамасыз етеді.
Қолжетімді конфигурациялар:
- шағын шкаф 2 есікті (2 стек мал) - 60 750 т
- шкаф орташа 2 есікті (2 стек мал) - 68 450 т
- орташа шкаф 2 есік (2 стек ср) - 72 050 т
- шкаф биік 4 есікті (2 стек мал + 2 лдсп мал) - 94 750 т
- шкаф биік 4 есікті (2 стек мал + 2 лдсп ср) - 96 850 т
- шкаф биік 4 есікті (2 стек ср + 2 лдсп мал) - 98 300 т
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | құжаттарға арналған шкаф |
| Қасбеттің түрі | айқарма |
| Қасбеттің пішіні | тікелей |
| Ішкі сөрелер саны | 5 д. (дана) |
| Құлыптың болуы | Жоқ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың ені | 77 см |
| Шкафтың тереңдігі | 36 см |
| Шкафтың биіктігі | 82 см |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | ламинатталған АЖТ |
| Қасбеттер | ламинатталған АЖТ, боялған әйнек, күңгірт шыны |
| Аяқтар | пластик |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап89 212 ₸











Жіберу 18 сәуір 2026