Бұл шкаф интерьерге кәсіби және ұқыпты көрініс бере отырып, кеңсе ортасында қауіпсіз және ыңғайлы сақтауды қамтамасыз етеді.
Қолжетімді конфигурациялар:
- биік шкаф 2 есік (2 кішкентай) - 67 350 т
- биік шкаф 2 есік (2 ср) - 72 450 т
- биік шкаф 2 есік (2 шығыңқы) - 77 950 т
- шкаф биік 4 есікті (4 мал) - 80 100 т
- шкаф биік 4 есікті (4 мал) - 80 100 т
- шкаф биік 4 есікті (2 ср + 2 мал) - 83 450 т
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | құжаттарға арналған шкаф |
| Қасбеттің пішіні | тікелей |
| Ішкі сөрелер саны | 5 д. (дана) |
| Құлыптың болуы | Жоқ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың ені | 77 см |
| Шкафтың тереңдігі | 36 см |
| Шкафтың биіктігі | 197 см |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | ламинатталған АЖТ |
| Қасбеттер | ламинатталған АЖТ |
| Аяқтар | пластик |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап98 906 ₸











Жіберу 18 сәуір 2026