Бұл кеңсе сөресі кеңсе құжаттарын, кеңсе тауарларын, кітаптарды, байланыстырғыштарды және басқа жұмыс материалдарын сақтауға өте ыңғайлы. Ол жұмыс кеңістігін ұйымдастыруға және жайлы жұмыс атмосферасын құруға көмектеседі.
Қолжетімді өлшемдер:
- 406х365х823 - 31 800 т
- 770х365х823 - 34 950 т
- 406х365х1200 - 36 850 т
- 770х365х1200 - 42 400 т
- 406х365х1975 - 49 150 т
- 770х365х1975 - 54 350 т
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | құжаттарға арналған сөре |
| Құлыптың болуы | Жоқ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың ені | 40 см |
| Шкафтың тереңдігі | 36 см |
| Шкафтың биіктігі | 82 см |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | ламинатталған АЖТ |
| Қасбеттер | ламинатталған АЖТ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап46 700 ₸











Жіберу 14 сәуір 2026