Сөре ДСП т. 18 мм-ден жасалған. Конструкция берік күштік бекіткіштермен – эксцентриктік тартқыштармен жабдықталған. Қалыңдығы 2 мм ПВХ соққыға төзімді жиегі ұштарын зақымданудан қорғайды. Ал биіктігі реттелетін тіректер тегіс емес еденде тұрақтылықты қамтамасыз етеді.
Ерекшеліктері:
- Заманауи және ықшам дизайн
- Екі кең секция
- Түрлі түсті шешімдер
- ПВХ соққыға төзімді жиегі
- Еденнің кедір-бұдырлығына биіктігі бойынша реттеу
- Түсі: ақ
- Сөрелер саны: 2
- Қаңқа материалы: ДСП
- Қаңқаның қалыңдығы: 18 мм
- Барлық бөлшектер ПВХ жиектерімен қапталған
- Кепілдік мерзімі: 60 ай
- Жеткізу жиынтығы: бөлшектелген үстел бөлшектері, құрастыру нұсқаулары және бұйымды пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Қолжетімді өлшемдер:
-
365х365х823 - 33 150 т
-
365х365х1200 - 41 860 т
-
365х365х1975 - 52 910 т
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | құжаттарға арналған шкаф |
| Сыртқы сөрелер саны | 3 д. (дана) |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың ені | 55 см |
| Шкафтың тереңдігі | 36 см |
| Шкафтың биіктігі | 197 см |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | ламинатталған АЖТ |
| Қасбеттер | ламинатталған АЖТ |
| Аяқтар | пластик, ЛАЖТ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап48 681 ₸








Жіберу 18 сәуір 2026