Гардероб шкафтары - бұл тәртіпті сақтауға және үйдегі кеңістікті ұйымдастыруды жақсартуға көмектесетін функционалды және стильді интерьер элементтері. Нақты модельді таңдау сіздің қажеттіліктеріңізге және талғамыңызға байланысты.
Қолжетімді өлшемдер:
-
550х365х1975 - 60 150 т
-
770х580х1975 - 78 750 т
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жапқыштардың (есіктердің) саны | 1 д. (дана) |
| Қасбеттің түрі | айқарма |
| Қасбеттің пішіні | тікелей |
| Киім штангасы | 1 д. (дана) |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың ені | 55 см |
| Шкафтың тереңдігі | 36 см |
| Шкафтың биіктігі | 197 см |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | ламинатталған АЖТ |
| Қасбеттер | ламинатталған АЖТ |
| Аяқтар | ЛАЖТ, пластик |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап88 331 ₸









Жіберу 18 сәуір 2026