Кеңсе техникасына арналған тұғыр - кеңсе техникасын сақтау мен ұйымдастырудың нақты қажеттіліктерін ескере отырып жасалған кеңсе немесе үй жұмыс кеңістігінің таптырмас элементі.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Есіктер саны | 2 д. (дана) |
| Қасбеттің түрі | айқарма |
| Тірек түрі | Аяқтар |
| Габаритті өлшемдер | |
| тумбаның ені | 770 мм |
| тумбаның тереңдігі | 600 мм |
| тумбаның биіктігі | 680 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 18 мм |
| Жасалу материалы | |
| тумбаның корпусы | ламинатталған АЖТ |
| тумбаның қасбеттері | ламинатталған АЖТ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 109 847 ₸








Жіберу 18 сәуір 2026