Мобильді тұғыр - бұл сіздің үйіңіздегі немесе кеңсеңіздегі кеңістікті тиімді ұйымдастыруға арналған тамаша шешім.Тұғыр берік дөңгелектерге орнатылған, бұл оны бүкіл кеңістікте жылжытуды жеңілдетеді. Бұл жиһаздың орнын жиі өзгерту қажет болса, әсіресе ыңғайлы.
Ерекшеліктері:
- Заманауи және ықшам дизайн
- Үш немесе төрт жылжымалы жәшік
- Үстіңгі жәшік құлыппен жабдықталған
- ПВХ соққыға төзімді жиегі
- Жүрісі бірқалыпты дөңгелектер
- Түсі: таңдау
- Жәшіктер саны: 3
- Қаңқа материалы: ДСП
- Тумбаның ені: 412 мм
- Тұғырдың тереңдігі: 450 мм
- Тұғырдың биіктігі: 551 мм
- Қаңқаның қалыңдығы: 18 мм
- Барлық бөлшектер ПВХ жиектерімен қапталған
- Кепілдік мерзімі: 60 ай
- Жеткізу жиынтығы: бөлшектелген тұғырдың бөлшектері, құрастыру нұсқаулары және бұйымды пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Қолжетімді өлшемдер:
- 412х450х551 (3 жәшік)
- 412х450х708 (4 жәшік)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Тартпалардың саны | 3 д. (дана) |
| жылжымалы жәшіктің түрі | стандартты |
| Тірек түрі | Дөңгелектер |
| Дөңгелектер саны | 4 д. (дана) |
| Құлып түрі | кілтті (механикалық) |
| Тартпа бағыттағыштарының түрі | Роликті |
| Габаритті өлшемдер | |
| тумбаның ені | 412 мм |
| тумбаның тереңдігі | 450 мм |
| тумбаның биіктігі | 551 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 18 мм |
| Жасалу материалы | |
| тумбаның корпусы | ламинатталған АЖТ |
| тумбаның қасбеттері | ламинатталған АЖТ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап61 459 ₸










Жіберу 18 сәуір 2026