Жоғары сапалы ДСП-дан жасалған эргономикалық кеңсе үстелі жұмыс кеңістігіңіз үшін тамаша шешім болып табылады. Үстел құжаттар мен кеңсе керек-жарақтарын оңай сақтауға арналған жәшіктермен және сөрелермен жабдықталған. Үстелдің эргономикалық пішіні компьютерде жұмыс істегенде жайлылықты қамтамасыз етеді және жұмыс кеңістігін мүмкіндігінше тиімді ұйымдастыруға мүмкіндік береді.
Ерекшеліктері:
- Ықшам өлшемдер және заманауи дизайн
- Жүйелік блокқа арналған бөлік және пернетақтаға арналған жылжымалы сөре
- Түрлі түсті шешімдер
- ПВХ соққыға төзімді жиегі
- Еденнің кедір-бұдырлығына биіктігі бойынша реттеу
- Түсі: таңдау
- Үстелдің пішіні: түзу
- Үстел үсті материалы: ДСП
- Үстелдің ені: 900 мм
- Үстелдің тереңдігі: 720 мм
- Үстелдің биіктігі: 755 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 22 мм
- Қаңқаның қалыңдығы: 18 мм
- Барлық бөлшектер ПВХ жиектерімен қапталған
- Кепілдік мерзімі: 60 ай
- Жеткізу жиынтығы: бөлшектелген үстел бөлшектері, құрастыру нұсқаулары және бұйымды пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Үстел түрі | тікелей |
| қызметі | Стационарлық компьютер немесе ноутбук үшін |
| Жиынтықта тумба бар | қарастырылмаған |
| Қондырманың болуы | Иә |
| Жүйелік блок астына қойғыштың болуы | стационарлық |
| Пернетақтаға арналған жылжымалы сөренің болуы | Иә |
| Тартпалардың саны | 1 д. (дана) |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Үстелдің габаритті өлшемдері | |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Тереңдігі | 720 мм |
| Биіктігі | 755 мм |
| Үстел үсті тақтайының өлшемдері | |
| Үстел үсті тақтайының ұзындығы | 900 мм |
| Үстел үсті тақтайшаның тереңдігі | 720 мм |
| Еденнен есептегендегі биіктігі | 730 мм |
| Үстелдің жасалу материалы | |
| Үстел үсті | ламинатталған АЖТ (ЛАЖТ) |
| Тіректер | ламинатталған АЖТ |
| Қасбеттер | ламинатталған АЖТ |
| Сөрелер | ламинатталған АЖТ |
| Жиынтық | |
| монитор астындағы сөре қондырма | Жоқ |
| Кеңсе жабдықтарына арналған сөре | Иә |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Тартпа бағыттағыштарының түрі | Роликті |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап75 922 ₸









Жіберу 18 сәуір 2026