Бұл эргономикалық үстел сіздің жайлылығыңыз бен өнімділігіңізді ескере отырып жасалған. Бұл кәсіпқойлар мен кеңсе қызметкерлерінің ең жоғары талаптарын қанағаттандыруға арналған стиль мен функционалдылықтың тамаша үйлесімі.
Ерекшеліктері:
- Эргономикалық үстел үсті және заманауи дизайн
- Түрлі түсті шешімдер
- ПВХ соққыға төзімді жиегі
- Еденнің кедір-бұдырлығына биіктігі бойынша реттеу
Сипаттамалары:
- Түсі: таңдау
- Үстелдің үстіңгі пішіні: ернеулі кескішпен түзу
- Үстел үсті материалы: ДСП
- Үстелдің ені: 1400 мм
- Үстелдің тереңдігі: 720-900 мм
- Үстелдің биіктігі: 755 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 22 мм
- Қаңқаның қалыңдығы: 18 мм
- Барлық бөлшектер ПВХ жиектерімен қапталған
- Кепілдік мерзімі: 60 ай
- Жеткізу жиынтығы: бөлшектелген үстел бөлшектері, құрастыру нұсқаулары және бұйымды пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Қолжетімді өлшемдер:
- 1400х900х750(сол/оң)
- 1600х900х750(сол/оң)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Үстел түрі | бұрыштық (эргономикалық) |
| Жүйелік блок астына қойғыштың болуы | қарастырылмаған |
| Тартпалардың саны | 0 д. (дана) |
| Биіктікті реттеу | Жоқ |
| Жинаулы күйдегі үстелдің өлшемі | |
| Үстелдің биіктігі | 75 мм |
| Үстелдің ені | 90 мм |
| Үстелдің жасалу материалы | |
| Үстел үсті | ламинатталған АЖТ (ЛАЖТ) |
| Тіректер | ламинатталған АЖТ |
| Қасбеттер | ламинатталған АЖТ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ДСП қалыңдығы | 22 мм |
| Үстелдің ұзындығы | 140 қараңыз |
| Жиһаз түрі | стол |
| Бұрыштық үстелдің жағы | взаимозаменяемый |
| Тумбалар саны | 0 дана |
| Кесте нысаны | Тік бұрышты |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап77 097 ₸









Жіберу 18 сәуір 2026