Жоғары сапалы ДСП-дан жасалған кеңсе үстелі - жұмыс кеңістігіңіз үшін тамаша шешім. Үстелдің берік және тозуға төзімді беті бар, оны тазалау оңай және уақыт өте келе өшпейді. Оның заманауи дизайны кез келген кеңсе интерьеріне сәйкес келеді, оған стиль мен функционалдылық береді.
Ерекшеліктері:
- Ықшам өлшемдер және ықшам дизайн
- Түрлі түсті шешімдер
- ПВХ соққыға төзімді жиегі 2 мм
- Еденнің кедір-бұдырлығына биіктігі бойынша реттеу
Сипаттамалары:
- Түсі: ақ
- Үстелдің пішіні: түзу
- Үстел үсті материалы: ДСП
- Үстелдің ені: 900 мм
- Үстелдің тереңдігі: 500 мм
- Үстелдің биіктігі: 642 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 22 мм
- Қаңқаның қалыңдығы: 18 мм
- Барлық бөлшектер ПВХ жиектерімен қапталған
- Кепілдік мерзімі: 60 ай
- Жеткізу жиынтығы: бөлшектелген үстел бөлшектері, құрастыру нұсқаулары және бұйымды пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Қолжетімді өлшемдер:
- 900х500х750
- 900х600х750
- 900х720х750
- 1200х600х750
- 1200х720х750
- 1400х600х750
- 1400х720х750
- 1600х720х750
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Үстел түрі | тікелей |
| Тартпалардың саны | 0 д. (дана) |
| Түсі | Ақ |
| Биіктікті реттеу | Жоқ |
| Жинаулы күйдегі үстелдің өлшемі | |
| Үстелдің биіктігі | 75 мм |
| Үстелдің ені | 60 мм |
| Үстелдің жасалу материалы | |
| Үстел үсті | ламинатталған АЖТ (ЛАЖТ) |
| Тіректер | ламинатталған АЖТ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ДСП қалыңдығы | 22 мм |
| Үстелдің ұзындығы | 90 қараңыз |
| Жиһаз түрі | стол |
| Бұрыштық үстелдің жағы | взаимозаменяемый |
| Тумбалар саны | 0 дана |
| Кесте нысаны | Тік бұрышты |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап52 853 ₸









Жіберу 18 сәуір 2026