Керемет дизайнымен ыңғайлы және функционалды кеңсе үстелі. Ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз ететін берік материалдардан жасалған. Кең үстіңгі тақтаймен және сенімді жақтаумен жабдықталған. Бұл үстел жайлылық пен өнімділікті қамтамасыз ете отырып, заманауи жұмыс кеңістігіне тамаша сәйкес келеді.
Қолжетімді өлшемдер:
- 1000х600х750 - 48 000 т
- 1000х700х750 - 49 500 т
- 1000х800х750 - 51 000 т
- 1200х600х750 - 51 500 т
- 1200х700х750 - 53 000 т
- 1200х800х750 - 54 500 т
- 1400х600х750 - 53 000 т
- 1400х700х750 - 54 500 т
- 1400х800х750 - 56 000 т
Металл профиль қимасының өлшемдері:
- 50х50
- 50х25
Үстел үсті материалы: клиенттің таңдауы бойынша.
Корпустың түсі: ақ, сұр, қара.
Үстелдің түсі: клиенттің таңдауы бойынша.
Кабель-арна және сымдарға арналған люктер: қосымша.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Үстел түрі | тікелей |
| Жүйелік блок астына қойғыштың болуы | қарастырылмаған |
| Тартпалардың саны | 0 д. (дана) |
| Биіктікті реттеу | Жоқ |
| Жинаулы күйдегі үстелдің өлшемі | |
| Үстелдің биіктігі | 75 мм |
| Үстелдің ені | 60 мм |
| Үстелдің жасалу материалы | |
| Үстел үсті | ламинатталған АЖТ (ЛАЖТ), АЖТ, Пластмассамен қапталған АЖТ, қабықты ҰДФ, ҰДФ боялған, ҰДФ пластикпен қапталған |
| Тіректер | металл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ДСП қалыңдығы | 25 мм |
| Үстелдің ұзындығы | 120 қараңыз |
| Жиһаз түрі | стол |
| Бұрыштық үстелдің жағы | взаимозаменяемый |
| Тумбалар саны | 0 дана |
| Кесте нысаны | Тік бұрышты |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап70 490 ₸









Жіберу 18 сәуір 2026