Хромдалған төсем. Үстелдің үстіңгі тақтайының ұсынылатын өлшемі D 800-ге дейін.
| биіктігі | 720 мм |
| негіздің өлшемі | 450 мм |
| баған өлшемі | 60 мм |
| бекіту | ернемек 250х250х3 мм |
| негіз материалы | алтын гальваника |
| баған материалы | алтын гальваника |
| салмақ | 6,5 келі |
| өндіріс | қытай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 33 516 ₸



Жіберу 14 сәуір 2026