Жұмсақ орындық
Dole Gold банкеті - түпнұсқа және ықшам, әдеттен тыс пішін кез келген интерьерде жақсы көрінеді.
Бөлменің заманауи дизайны жиһаз пішіндерімен, қабырғалардың реңктерімен және аксессуарлармен безендірумен ең батыл эксперименттерді жүргізуге мүмкіндік береді. Бұл ретте жайлылық басты өлшем болып қала береді. Жылдар бойы қонақ бөлмеде, жатын бөлмеде немесе басқа бөлмеде қандай жиһаз болуы керектігі туралы идеялар әзірленді.
Орындық бұл орындықтың бір түрі, сонымен қатар отыруға арналған.
Мұндай өнімдердің негізгі артықшылықтарының ішінде мыналарды бөліп көрсетуге болады:
- тұрақтылық және ықшамдылық, бұл жайлы демалысты ғана емес, сонымен қатар шағын кеңістіктерде пайдалану үшін практикалық болып табылады.
- бұйымдардың көпшілігі берік материалдан (металл негіз немесе ДСП) жасалған, сондықтан олар жүктемені көтере алады және көп жылдар бойы пайдалануға жарамды.
- негізінен, бұл өнім практикалық функциядан гөрі эстетикалық функцияны орындайды, бірақ дәліздер үшін бұл өте қажет.
Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Арқалықтың болуы | Жоқ |
| Тірек түрі | Аяқтар |
| Қаптау материалы | Велюр |
| Түсі | Көк |
| Жұмсақ жиһаздың түрі | банкетка |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 80 769 ₸





