"Челси" скамейкасы
Көшедегі отырғыштар жайлы қала сәулетінің бір бөлігі болып табылады. Олар кеңістіктің сыртқы келбетін жасайды, демалу үшін тартымды нүктелерді қалыптастырады. Олар скверлерде, саябақтарда, сондай-ақ қала көшелерінде орнатылады.
Көшедегі орындық – бұл қалалық кеңістіктегі рекреациялық аймақтың ажырамас элементі. Эстетикалық құрамдас бөліктен басқа, ол функционалдық жүктемені көтеруі керек.
Сырттағы немесе саябақтағы орындық ашық ауада жайлы уақыт өткізу және демалу үшін өте маңызды. Бірақ бұл танымалдылықтың және оларды пайдалану қажеттілігінің жалғыз себебі емес. Оны муниципалитеттерге, қалалық және аудандық әкімшіліктерге, құрылыс компанияларына, абаттандыру ұйымдарына келесі мақсаттарда сатып алу ұсынылады:
- әшекейлер және қоғамдық орында жайлылық жасау;
- демалыс орындарын абаттандыру;
- жайлы қалалық ортаны қалыптастыру.
Егер сізге сыртқы орындықтар қажет болса, бүгінгі таңда ұсынылған қызықты шешімдердің әртүрлілігі мен әртүрлілігін ескере отырып, оларды сатып алу оңай. Бірақ алдымен бірқатар маңызды жайттарға назар аудару қажет, атап айтқанда:
- конструкцияның сенімділігі және бұйымды өндірудің жалпы сапасы. Бұл орындықтың қалаға қанша уақыт қызмет ететінін және оның негізгі функцияларын орындай алатынын анықтайды;
- материалдар және оларға жағылған жабындар. Олар орындықтың пайдалану сипаттамаларына, сенімділігіне, беріктігіне және сыртқы түріне тікелей әсер етеді;
- ұсынылатын шешімнің сыртқы түрі мен стилистикасы. Мәселен, мысалы, кіреберістің жанында орналасқан орындық жақын маңдағы сыртқы дизайнмен, ал алаңдағы немесе аллеядағы бұйым басқа көше жиһаздарымен және архитектуралық формалармен жақсы үйлесуі керек;
- функционалдылық, қолайлылық, пайдаланушылар үшін қолайлылық. Заманауи саябақ орындығы футуристік дизайнға ие болуы және басқалардың назарын аударуы мүмкін. Бірақ сонымен бірге оған отыру жағымды және жайлы болуы керек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Тереңдігі | 1150 мм |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Арқалығын есептегендегі биіктік | 900 мм |
| Орындықтың биіктігі | 450 мм |
| Түрі | Арқалығы бар орындық |
| шынтақшаның болуы | Жоқ |
| Өндіріс материалы | Металл, Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 259 476 ₸




Жіберу 14 сәуір 2026