Асханалық үстел FT 110
Бағасы 1200х700 ДСП тақтайшасымен көрсетілген, егер басқа үстелдің үстіңгі тақтайы немесе материал қажет болса, онда бағаны өзгертуге болады.
Кафелер мен мейрамханалар – қоғамдық орындар, бұл үй иелерін үй-жайлардың интерьерін дәлдікпен және ұқыптылықпен безендіруге міндеттейді. Мейрамхана мен кафедегі жиһаздың негізгі элементі – үстел. Үстел басында қонақ сирек демалыс уақытын өткізеді және сәйкесінше үстелдің сапасы жоғары болуы керек.
Ыңғайлы үстелдер тағам сапасы мен қызмет көрсету мәдениетімен қатар тұрақты тұтынушылар ағынын қалыптастыратын маңызды артықшылық болып табылады. Кафе, мейрамхана немесе фудкорт үшін үстелді таңдағанда, маңызды құрамдас қасиеттерді ескеру қажет:
- жиһаздың беріктігі – келушілердің жоғары трафигі негізінде;
- эргономика – кафедегі дұрыс өлшемдегі және пішіндегі үстел кеңістікті үнемдеуге, жылдам қызмет көрсетуге мүмкіндік береді;
- жайлылық – орналастыру ыңғайлылығы мекеменің пайдасына қосымша дәлел ретінде қызмет етеді;
- қауіпсіздік – қоғамдық тамақтандыру орындары жұмысының міндетті шарты;
- экологиялылық – тамақ қабылдаудың барынша қолайлы шарттары;
- санитарлық-гигиеналық көрсеткіштердің мінсіздігі;
- қарапайым күтім.
Дәмханалар мен мейрамханаларға арналған асханалық үстел FT 110 - үстел өлшемі 1200х700х750 мм.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Пішін | Шаршы |
| Үстел үсті материалы | АЖТ |
| Негіз материалы | Металл |
| Тіректер саны | 2 (дана) |
| Үстелдің биіктігін реттеу мүмкіндігі | Жоқ |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің ұзындығы | 1100 мм |
| Үстелдің ені | 700 мм |
| Үстелдің биіктігі | 750 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 70 455 ₸






Жіберу 09 сәуір 2026